Окупанти вночі атакували енергосистему в одній із областей

Росія знову атакує енергетичну інфраструктуру Одещини

В Одеській області Росія завдала нових ударів безпілотниками по об’єктам енергетичної інфраструктури.

Російський безпілотник атакував село на Харківщині

Атака відбулася вночі, внаслідок чого пошкоджено кілька об’єктів, що забезпечували енергопостачання регіону. Місцеві органи влади повідомляють про можливі перебої з електрикою в окремих районах Одеської області.

За словами представників місцевої адміністрації, на місці події працюють аварійні бригади, які намагаються відновити постачання електроенергії. У зв’язку з цим місцевих жителів просять зберігати спокій і дотримуватися всіх рекомендацій щодо безпеки.

Ця атака є частиною серії нападів на інфраструктуру України, що тривають з початку військової агресії Росії. Подібні дії спрямовані на дестабілізацію енергетичної системи країни та створення хаосу серед цивільного населення.

Російські удари по Сумах: поранено дітей, руйнування

Влучання балістичної ракети та 13 дронів на 11 локаціях

Джерело: https://tsn.ua/ukrayina/okupanty-vnochi-atakuvaly-enerhosystemu-v-odniy-iz-oblastey-3026915.html

Total
0
Shares
Схожі публікації