В Одеській області Росія завдала нових ударів безпілотниками по об’єктам енергетичної інфраструктури.
Атака відбулася вночі, внаслідок чого пошкоджено кілька об’єктів, що забезпечували енергопостачання регіону. Місцеві органи влади повідомляють про можливі перебої з електрикою в окремих районах Одеської області.
За словами представників місцевої адміністрації, на місці події працюють аварійні бригади, які намагаються відновити постачання електроенергії. У зв’язку з цим місцевих жителів просять зберігати спокій і дотримуватися всіх рекомендацій щодо безпеки.
Ця атака є частиною серії нападів на інфраструктуру України, що тривають з початку військової агресії Росії. Подібні дії спрямовані на дестабілізацію енергетичної системи країни та створення хаосу серед цивільного населення.
Джерело: https://tsn.ua/ukrayina/okupanty-vnochi-atakuvaly-enerhosystemu-v-odniy-iz-oblastey-3026915.html