21 лютого російські окупанти здійснили обстріл автомобіля з цивільними у Шосткинській громаді Сумської області, внаслідок якого загинули двоє осіб, одна отримала поранення.
Трагедія сталася на території Шосткинської громади. Російські військові відкрили вогонь по авто, в якому перебували мирні жителі. В результаті обстрілу двоє людей загинули на місці, ще одна людина була поранена.
Цей інцидент є частиною триваючих агресивних дій російських сил на території України, які спричиняють численні жертви серед цивільного населення. Такі дії окупантів викликають глибоке занепокоєння та засудження з боку міжнародної спільноти.