росіяни атакували авто з цивільними на Сумщині - двоє людей загинуло, одна поранена

Росіяни обстріляли авто з цивільними на Сумщині

21 лютого російські окупанти здійснили обстріл автомобіля з цивільними у Шосткинській громаді Сумської області, внаслідок якого загинули двоє осіб, одна отримала поранення.

Російські удари по Сумах: поранено дітей, руйнування

Трагедія сталася на території Шосткинської громади. Російські військові відкрили вогонь по авто, в якому перебували мирні жителі. В результаті обстрілу двоє людей загинули на місці, ще одна людина була поранена.

Цей інцидент є частиною триваючих агресивних дій російських сил на території України, які спричиняють численні жертви серед цивільного населення. Такі дії окупантів викликають глибоке занепокоєння та засудження з боку міжнародної спільноти.

Ворожий удар по Сумах: постраждали двоє дітей

ЗСУ зірвали наступ ворога на півдні України

Джерело: https://unn.ua/news/rosiiany-atakuvaly-avto-z-tsyvilnymy-na-sumshchyni-dvoie-liudei-zahynulo-odna-poranena

Total
0
Shares
Схожі публікації