Росія вивісила в Сеулі банер на підтримку війни проти України й відмовилася знімати – ЗМІ

Росія відмовилася зняти банер з посольства в Сеулі

У Сеулі на будівлі посольства РФ з’явився банер “Победа будет за нами”, але після прохання Кореї його зняти російське посольство відмовилося.

Банер довжиною приблизно 15 метрів з’явився на будівлі посольства вранці 21 лютого на тлі російського триколора. У дипломатичних колах Сеула це викликало критику, оскільки розміщення такого напису вважається відхиленням від дипломатичних конвенцій. Представники європейських країн висловили занепокоєння Міністерству закордонних справ Південної Кореї.

Посол Росії в Південній Кореї Георгій Зінов’єв раніше заявив про внесок північнокорейських військ у визволення Курської області, що також викликало незадоволення уряду Південної Кореї. Уряд зазначив, що такі дії можуть спровокувати південнокорейську громадськість і зашкодити відносинам між країнами.

Попри вимоги зняти банер, посольство Росії відмовилося це зробити, посилаючись на Віденську конвенцію, яка передбачає недоторканність дипломатичних місій. Минулого року Росія провела мітинг на підтримку війни проти України в Сеулі і планує повторити його цього року.

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2026/02/22/8022209/

Total
0
Shares
Схожі публікації