Зеленський вперше показав бункер на Банковій (відео)

Зеленський показав бункер під Офісом президента в Києві

Президент України Володимир Зеленський вперше показав бункер під будівлею Офісу президента на вулиці Банковій у Києві.

Ця подія відбулася під час звернення Зеленського з нагоди четвертої річниці початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. У цьому бункері президент провів перші місяці війни, проводячи переговори з лідерами світових держав.

Зеленський розповів, що саме в цій маленькій кімнаті він говорив з президентом США Джо Байденом, котрий запропонував допомогу у виїзді з України. Зеленський тоді відповів, що йому потрібна зброя, а не таксі.

Також президент пройшовся коридорами Офісу, які прикрашені патріотичними плакатами.

Будівля Офісу президента розташована на вул. Банковій, 11, зведена у 1936-1939 роках. Спочатку там розміщувався штаб Київського військового округу, а згодом – ЦК Компартії України. Приміщення виконано в стилі сталінського ампіру з елементами класичного стилю та українського бароко.

Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/zelenskiy-vpershe-pokazav-bunker-bankoviy-1771914114.html

Total
0
Shares
Схожі публікації