У Києві відбудуться засідання Коаліції охочих та саміт "Україна - країни Північної Європи та Балтії"

Засідання Коаліції охочих та саміт у Києві

У Києві відбудуться засідання Коаліції охочих та саміт “Україна – країни Північної Європи та Балтії” до річниці російського вторгнення.

Речник президента України Володимира Зеленського повідомив, що заходи заплановані на честь 4-ої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Вони мають на меті зміцнити міжнародну підтримку України та обговорити подальші кроки у контексті співпраці з північноєвропейськими та балтійськими країнами.

Під час засідань Коаліції охочих представники різних країн обговорять поточну ситуацію в Україні, а також можливості надання додаткової допомоги для зміцнення обороноздатності країни. Саміт “Україна – країни Північної Європи та Балтії” передбачає обговорення стратегічного партнерства та безпекових питань в регіоні.

Ці заходи мають важливе значення для демонстрації міжнародної солідарності з Україною та координації дій у відповідь на агресію з боку Росії.

Джерело: https://unn.ua/news/u-kyievi-vidbudetsia-zasidannia-koalitsii-okhochykh-ta-samit-ukraina-krainy-pivnichnoi-yevropy-ta-baltii

Total
0
Shares
Схожі публікації