Європейські лідери прибули до Києва у четверту річницю вторгнення рф

Європейські лідери відвідали Київ у річницю вторгнення РФ

Європейські лідери прибули до Києва у четверту річницю вторгнення Російської Федерації.

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, президент Європейської ради Антоніу Кошта та лідери Нордично-Балтійської вісімки відвідали столицю України. Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга привітав міжнародних гостей у Києві.

Цей візит є символом міжнародної підтримки України у боротьбі проти агресії з боку Росії. Лідери Європейського Союзу таким чином демонструють солідарність і готовність до подальшої співпраці в умовах триваючого конфлікту.

Джерело: https://unn.ua/news/yevropeiski-lidery-prybuly-do-kyieva-u-chetvertu-richnytsiu-vtorhnennia-rf

Total
0
Shares
Схожі публікації