У Дніпрі ввечері 23 лютого стався вибух у приміщенні поліції, що кваліфікували як теракт.
Вибух пролунав близько 20:50 у відділі поліції Дніпра. За попередніми даними, спрацював саморобний вибуховий пристрій. На щастя, постраждалих немає, проте пошкоджено адміністративну будівлю, вікна та автомобіль поруч.
Під керівництвом прокуратури Дніпропетровської області слідчі УСБУ відкрили кримінальне провадження за статтею про терористичний акт. Наразі на місці працюють вибухотехніки, ведеться огляд території.
Цей інцидент став частиною серії атак на правоохоронні органи в Україні. За день до цього у Львові стався подвійний вибух, внаслідок якого загинула поліцейська, а понад 20 осіб отримали поранення. Подозрювану у підкладанні вибухівки затримали, вона діяла під керівництвом російських кураторів. Їй допомагала 18-річна мешканка Харкова.
Подібні інциденти викликають занепокоєння та потребують ретельного розслідування з метою недопущення подальших загроз.
Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/vibuh-rayviddili-politsiyi-dnipra-viznali-1771915210.html