Featured image

Зеленський вшанував героїзм українців у річницю вторгнення

Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення Росії, в якому наголосив на героїзмі українців та їхньому спротиві.

У своєму зверненні Зеленський згадав про події перших днів війни, жертв російської агресії, а також про мужність українських воїнів і громадян, які протистояли вторгненню. Президент показав свій бункер на Банковій, звідки він телефонував світовим лідерам, аби попросити зброю.

Зеленський зазначив, що “сьогодні рівно чотири роки, як Путін бере Київ за три дні”, підкресливши, що це свідчить про величезний спротив, який чинить Україна. Він згадав про сміливість українців, їхню витримку та важку роботу, завдяки якій країна проходить свій шлях з 24 лютого.

Президент також акцентував на тому, що українці обрали опір, не підняли білий прапор, а захищали синьо-жовтий стяг. Він нагадав про перших жертв російської агресії у Бучі, Ірпені, Бородянці, Маріуполі та інших містах.

Україна пройшла шлях від отримання бронежилетів до володіння сучасними системами озброєння, такими як “Петріоти”, “Айріси”, “Насамси” та F-16. Зеленський підкреслив, що Україна виробляє понад 3 млн FPV дронів на рік і здатна проводити масштабні операції.

Наприкінці звернення Зеленський звернувся до народу, висловивши вдячність за витримку та мужність. Він підкреслив, що Україна долає “найважчу зиму в історії”, але до весни залишилося менше тижня, і що Путін не досяг своїх цілей, не зламав українців.

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2026/02/24/8022451/

Total
0
Shares
Схожі публікації