У Вашингтоні відбувся марш до четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну

Марш у Вашингтоні з вимогою посилити санкції проти рф

У Вашингтоні пройшов марш до четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, зібравши сотні активістів і дипломатів.

Учасники маршу зібралися біля резиденції посла російської федерації, закликаючи до посилення санкційного тиску на Кремль. Акція привернула увагу громадськості та політиків, які виступили з промовами на підтримку України.

Серед учасників були представники української діаспори, американські дипломати, а також активісти з інших країн. Вони наголошували на важливості міжнародної солідарності з Україною у боротьбі проти агресії Росії.

Подібні акції підкреслюють зростаючий тиск на уряди різних країн, щоб ті продовжували підтримувати Україну в умовах постійної загрози з боку Росії.

Джерело: https://unn.ua/news/u-vashynhtoni-vidbuvsia-marsh-do-chetvertoi-richnytsi-povnomasshtabnoho-vtorhnennia-rosii-v-ukrainu

Total
0
Shares
Схожі публікації