РФ намагалась залишити Одещину без світла і тепла: ворог бив вночі по енергетиці (фото)

Росіяни знову обстріляли енергетичну інфраструктуру Одеси

В ніч на 22 лютого росіяни здійснили масований обстріл Одеської області, націлившись на енергетичну інфраструктуру.

За інформацією РБК-Україна, з посиланням на Telegram ДСНС та канал глави Одеської ОВА Олега Кіпера, під ударом дронів опинилися об’єкти енергетики, що спричинило пожежі. Рятувальники оперативно ліквідували усі осередки загоряння.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер уточнив, що основною ціллю атак була енергетична інфраструктура. Наразі триває оцінка стану енергооб’єктів та усунення наслідків обстрілу. На щастя, обійшлося без загиблих та постраждалих.

Нагадаємо, що минулої ночі росіяни вже обстрілювали цей регіон, завдавши значних руйнувань енергетичному об’єкту ДТЕК та пошкодивши міську інфраструктуру і кілька житлових будинків. Постраждав також навчальний заклад.

Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/rf-namagalas-zalishiti-odeshchinu-svitla-1771740524.html

Total
0
Shares
Схожі публікації