МЗС радить Угорщині та Словаччині відправляти ультиматуми до Кремля, а не до Києва

МЗС України засуджує шантаж Угорщини та Словаччини

Міністерство закордонних справ України назвало шантажем заяви урядів Угорщини та Словаччини про можливе припинення постачання електроенергії в Україну.

Україна засуджує ультиматуми Угорщини та Словаччини

МЗС України відзначило, що ультиматуми з боку Угорщини та Словаччини щодо енергопостачання є провокативними та безвідповідальними в умовах російських атак на енергетичну інфраструктуру України. Такі дії ставлять під загрозу енергетичну безпеку регіону та шкодять власним енергетичним компаніям цих країн.

Україна перебуває в постійному контакті з Європейською Комісією та запропонувала альтернативні шляхи постачання не російської нафти до цих країн. МЗС підкреслило, що Україна завжди була надійним енергетичним партнером ЄС і розглядає можливість задіяти “Механізм раннього попередження”.

Прем’єр-міністри Словаччини та Угорщини заявили про можливе припинення експорту електроенергії в Україну у випадку, якщо не буде відновлений транзит російської нафти. Україна закликає уряди цих країн до конструктивної співпраці та відправлення ультиматумів до Кремля, а не до Києва.

“Україна засудила ультиматуми Угорщини та Словаччини”

Угорщина та Словаччина погрожують зупинити постачання електрики

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2026/02/21/8022118/

Total
0
Shares
Схожі публікації