У центрі Львова у ніч на 22 лютого сталися вибухи, внаслідок яких загинула поліцейська та поранено 24 людини.

Нацполіція повідомляє про два вибухи, які відбулися під час приїзду двох поліцейських екіпажів. Загиблою виявилася 23-річна Вікторія Шпилька з Волині, яка переїхала з батьками до Херсона. Вона закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ і працювала у патрульній поліції, спершу на Херсонщині, а з 2023 року – на Львівщині.
Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що в місті відбувся теракт. Львівська обласна прокуратура розслідує цей інцидент як теракт.