Спроба Росії обвалити українську енергосистему взимку та спровокувати протести провалилася.
Як заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко, Росія не досягла жодної стратегічної цілі, попри мільярдні витрати на пропаганду. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його Telegram-канал.
Ключовим планом росіян під час зимових атак було створення енергетичної катастрофи для дестабілізації ситуації в Україні. Проте, завдяки зусиллям енергетиків і роботі з населенням, ці плани були зірвані. “Росіяни не змогли інформаційно створити “бульбашку революції”, – зазначив Коваленко.
Попри значні ресурси, РФ зазнає поразки в стратегічних наративах на Заході та в Україні. Окупанти не змогли дискредитувати підтримку України в Європі чи створити розкол між військовим та політичним керівництвом. “Росіяни програють інформаційну війну, на яку витрачають мільярди щороку”, – підсумував Коваленко.
Російська пропаганда активно намагалася дезінформувати як українське суспільство, так і західних партнерів, використовуючи фейкові наративи та сучасні технології. Однак ці зусилля не принесли очікуваних результатів, і Москва вже програла низку важливих тем.
Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/bulbashka-revolyutsiyi-spratsyuvala-chomu-1771776946.html