Вранці 22 лютого російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Одещини, спричинивши загоряння великих площ.

Керівник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер повідомив, що російські безпілотники атакували об’єкти енергетики, що спричинило пожежі. Усі осередки вогню були ліквідовані рятувальниками.
На щастя, цього разу обійшлося без загиблих та постраждалих. Попередньої ночі, 21 лютого, Одеса також зазнала ударів, що призвело до пошкодження інфраструктури та поранення двох осіб.