Окупанти вдарили по енергосистемі Одещини – здійнялися масштабні пожежі

Російські війська атакували енергетичні об’єкти Одеси

Уночі 22 лютого російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури Одеської області.

Фото: pravda.com.ua

За інформацією Одеської обласної військової адміністрації та Державної служби з надзвичайних ситуацій, унаслідок влучань зафіксовані значні пошкодження та масштабні загоряння. Місцева влада також відзначає загоряння великих площ.

Постраждалих унаслідок атаки немає, однак деталей про місця влучань наразі не повідомляють.

Нагадаємо, що внаслідок ранкової атаки “Шахедами” 22 лютого були пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури в Миколаєві.

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2026/02/22/8022149/

Total
0
Shares
Схожі публікації