Уночі 22 лютого російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури Одеської області.

За інформацією Одеської обласної військової адміністрації та Державної служби з надзвичайних ситуацій, унаслідок влучань зафіксовані значні пошкодження та масштабні загоряння. Місцева влада також відзначає загоряння великих площ.
Постраждалих унаслідок атаки немає, однак деталей про місця влучань наразі не повідомляють.
Нагадаємо, що внаслідок ранкової атаки “Шахедами” 22 лютого були пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури в Миколаєві.