24 лютого до Києва прибули лідери дев’яти європейських країн, щоб підтримати Україну в річницю вторгнення Росії.
У четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Київ відвідали лідери Данії, Естонії, Фінляндії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Швеції та Хорватії. Про це повідомила “Європейська правда” з посиланням на пост міністра закордонних справ України Андрія Сибіги у соціальній мережі Х.
Андрій Сибіга висловив вдячність союзникам за їхню підтримку протягом чотирьох років війни з Росією. Він зазначив, що 24 лютого 2022 року стало датою, яка змінила історію Європи. Міністр зустрічав лідерів на залізничному вокзалі Києва.
Сибіга окремо відзначив приїзд прем’єр-міністра Хорватії Андрея Пленковича та міністра закордонних справ Гордана Грліч-Радмана, подякувавши Хорватії за підтримку та солідарність.
Раніше стало відомо про візит до Києва президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн та голови Європейської ради Антоніу Кошти. З нагоди річниці вторгнення Рада Європи запланувала ряд заходів на підтримку українського народу.