Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і президент Європейської ради Антоніу Кошта прибули до Києва вранці 24 лютого, щоб підтвердити підтримку України.
Фон дер Ляєн зазначила, що це вже її десятий візит до столиці України з початку війни. Основною метою візиту є підтвердження того, що Європа непохитно підтримує Україну фінансово, військово і протягом цієї суворої зими. Вона підкреслила, що перебуває в Києві у четверту річницю повномасштабного російського вторгнення, щоб підкреслити незмінну прихильність до справедливої боротьби України.
Урсула фон дер Ляєн також заявила, що візит має на меті надіслати чіткий сигнал як українському народу, так і агресору: “Ми не відступимо, доки не буде відновлено мир. Мир на умовах України”.
Антоніу Кошта зазначив, що мета його поїздки – забезпечити справедливий і міцний мир в Україні.
Напередодні, 23 лютого, до Києва прибув спікер Сейму Польщі Влодзімеж Чажастий. З нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну Рада Європи планує провести низку заходів на знак солідарності з українським народом.