У Львівській області прокурор скоїв наїзд на двох неповнолітніх, унаслідок чого загинула 14-річна дівчина, а її брат потрапив до лікарні.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 24 лютого близько 19:00 поблизу села Смереків Львівського району. За кермом автомобіля перебував 25-річний прокурор Шептицької окружної прокуратури Львівської області. Діти переходили дорогу по пішохідному переходу.
Внаслідок аварії 14-річна дівчина загинула на місці, а її 10-річного брата було госпіталізовано до лікарні. Перевірка на алкогольне сп’яніння показала, що водій був тверезий.
Подію кваліфіковано за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого або тяжке тілесне ушкодження.
Генеральний прокурор Руслан Кравченко взяв провадження під особистий контроль, наголосивши на забезпеченні справедливості у розслідуванні.