РФ хоче взяти Мирноград у

Російські війська намагаються захопити Мирноград

Російські війська продовжують наступальні дії на напрямку Мирнограда, намагаючись витіснити українських десантників з північної частини міста.

Росіяни активізували штурми біля Малої Токмачки

Окупанти намагаються взяти позиції українських десантників у так звані “кліщі” та продовжують використовувати невеликі штурмові групи. У центральній частині Мирнограда російські підрозділи встановлюють більше антен для підсилення роботи безпілотників.

Попри чисельну перевагу ворога, десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади продовжують знищувати противника та виконувати бойові завдання, про що свідчать відеоматеріали з місця подій.

Росія також посилила угруповання на Покровському напрямку, перекинувши близько 150 тисяч військових. Однак, українські захисники успішно відбивають атаки, зірвавши масштабну спробу прориву мобільних груп ворога, що призвело до значних втрат серед російських сил.

Ситуація в Мирнограді залишається напруженою, оскільки окупанти намагаються заводити важку техніку до центральної частини міста, що викликає серйозні занепокоєння щодо подальшого розвитку подій.

Збитки цивільним зросли через атаки на енергетику України

Україна готова до тривалої війни з Росією: аналіз ресурсів

Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/rf-hoche-vzyati-mirnograd-klishchi-ku-taktiku-1771657260.html

Total
0
Shares
Схожі публікації