Унаслідок ранкової атаки “Шахедами” 22 лютого в Миколаєві зазнала пошкоджень енергетична інфраструктура.
Миколаївська обласна військова адміністрація повідомляє, що через інцидент знеструмлено 16 тисяч абонентів. На щастя, серед цивільних постраждалих немає.
Нагадаємо, вночі та вранці 22 лютого росіяни здійснили масовану ракетно-дронову атаку на Київську область. Наслідки зафіксовано у п’яти районах, де постраждала одна жінка.