Трамп оголосив про нове підвищення тарифів для країн світу: як сильно вони зросли

Трамп підвищує тарифи на імпорт до 15% після рішення суду

Президент США Дональд Трамп оголосив про підвищення усіх чинних тарифів на імпорт до 15%, посилаючись на рішення Верховного суду, яке нібито дозволяє це зробити.

Білий дім підвищує митний тариф на імпорт до 15%

Трамп заявив, що його рішення базується на “детальному аналізі” рішення Верховного суду, яке він назвав “абсурдним і антиамериканським”. Раніше суд постановив, що одностороннє введення тарифів перевищує президентські повноваження, та скасував масштабні мита, введені Трампом.

Президент підкреслив, що новий тариф становитиме 15% і торкнеться країн, які, на його думку, “обдирали” США протягом десятиліть. Він також висловив подяку суддям, які проголосували проти рішення про заборону тарифів, назвавши їх “героями”.

Верховний суд США раніше визнав незаконними масштабні мита, введені Трампом, постановивши, що такі дії перевищують президентські повноваження. Проте, спираючись на торгівельний закон США, Трамп знайшов можливість для введення тимчасових тарифів до 15% у разі проблем з платіжним балансом країни.

Трамп запроваджує 10% мито на імпорт з усіх країн

Міжнародна торгівля під загрозою нового шоку

Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/tramp-ogolosiv-nove-pidvishchennya-tarifiv-1771694164.html

Total
0
Shares
Схожі публікації