Featured image

В Україні знову вводять графіки відключень світла

У неділю, 22 лютого, в Україні діятимуть графіки погодинних відключень світла через російські обстріли енергооб’єктів.

В Україні 21 лютого плануються відключення світла

Внаслідок попередніх атак з боку російських військ, українська енергетична інфраструктура зазнала значних пошкоджень. Це змусило уряд ввести графіки погодинних відключень електроенергії у всіх регіонах країни.

Влада закликає громадян бути готовими до можливих незручностей і заздалегідь підготуватися до відсутності електрики в певні години.

Відключення електроенергії є вимушеним заходом, спрямованим на стабілізацію роботи енергосистеми країни та запобігання її перевантаженню. Це також допоможе фахівцям швидше відновити пошкоджені ділянки і забезпечити стабільне постачання електроенергії в майбутньому.

Понад тисяча будинків у Києві залишаться без опалення

Індексація пенсій в Україні: що зміниться з 1 березня

Джерело: https://24tv.ua/avariyni-vidklyuchennya-svitla-v-ukrayini-grafiki-ta-perelik-mist_n2175821

Total
0
Shares
Схожі публікації