У неділю, 22 лютого, в Україні діятимуть графіки погодинних відключень світла через російські обстріли енергооб’єктів.
Внаслідок попередніх атак з боку російських військ, українська енергетична інфраструктура зазнала значних пошкоджень. Це змусило уряд ввести графіки погодинних відключень електроенергії у всіх регіонах країни.
Влада закликає громадян бути готовими до можливих незручностей і заздалегідь підготуватися до відсутності електрики в певні години.
Відключення електроенергії є вимушеним заходом, спрямованим на стабілізацію роботи енергосистеми країни та запобігання її перевантаженню. Це також допоможе фахівцям швидше відновити пошкоджені ділянки і забезпечити стабільне постачання електроенергії в майбутньому.
Джерело: https://24tv.ua/avariyni-vidklyuchennya-svitla-v-ukrayini-grafiki-ta-perelik-mist_n2175821