33-річну жінку затримали у справі теракту в центрі Львова, де загинула одна людина.
Затриману повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту, що призвів до загибелі, а також у незаконному поводженні зі зброєю. Про це інформує Офіс Генерального прокурора.
Слідчі дії з підозрюваною тривають. Проведено обшуки за місцями її проживання, вилучено докази протиправної діяльності. Готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою без права застави.
Нагадаємо, у ніч на 22 лютого у центрі Львова пролунали два вибухи. Вибухові пристрої були закладені на вул. Данилишина. За даними слідства, це зробила мешканка Рівненщини, яка тимчасово проживала у Львові.
23-річна поліцейська загинула, постраждали ще 25 осіб. Президент Зеленський повідомив, що теракт організувала Росія, виконавці були завербовані через Telegram.