aerial view of city during night time

Україна засудила енергетичний шантаж Угорщини та Словаччини

МЗС України засудило заяви Угорщини та Словаччини про можливе припинення постачання електроенергії як шантаж, що ставить під загрозу енергетичну безпеку регіону.

МЗС України засуджує шантаж Угорщини та Словаччини

Ультимативні заяви представників урядів Угорщини та Словаччини щодо припинення постачання електроенергії викликали занепокоєння МЗС України. У зв’язку з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури, подібні дії можуть значно ускладнити ситуацію в енергетичному секторі.

Україна підкреслила свою надійність як енергетичного партнера ЄС і висловила готовність до конструктивної взаємодії з урядами Угорщини та Словаччини. Водночас, вона розглядає можливість задіяння “Механізму раннього попередження” з ЄС.

Такі заяви з Будапешта та Братислави з’явилися на тлі загроз припинення експорту електроенергії, якщо не буде відновлений транзит російської нафти. Україна наголошує на важливості направляти ультиматуми до Кремля, а не до Києва.

Україна засуджує ультиматуми Угорщини та Словаччини

Угорщина та Словаччина погрожують зупинити постачання електрики

Джерело: https://www.zagorizont.com.ua/2026/02/22/shantazh-ugorshhyny-ta-slovachchyny/

Total
0
Shares
Схожі публікації